Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Už žiadne zdĺhavé hľadanie v preplnených zásuvkách. Ešte by sa vám mohlo niečo pripáliť. S koreničkou ROTOR nájdete každú potrebnú ingredienciu ihneď a bez zbytočného zdržovania.
Súčasťou je 20 priehľadných sklenených dóz s kovovými viečkami. Vďaka praktickému vyhotoveniu je možné koreniť dvoma spôsobmi - dózu buď úplne otvoríte alebo použijete špeciálne malé otvory vo viečku.
Stojan sa otáča o celých 360° a je vyrobený z odolného bambusového dreva, vďaka čomu vyzerá štýlovo a je extrémne odolný. Bude sa krásne vynímať na ktorejkoľvek kuchynskej linke a pridá do priestoru príjemný prírodný prvok.
| Výrobca | TZB |
| Druh | Stojany |
| Materiál | Bambus, Sklo, Kov |
| Objem dózy na korenie | 100 ml |
| Otáčanie | O 360° |
| Počet dóz na korenie | 20 ks |
| Priemer dózy na korenie | 4,5 cm |
| Priemer stojana | 19,5 cm |
| Výška dózy na korenie | 9,5 cm |
| Výška stojana | 36 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko