Spolupráca

Otvárame dvere Houselandu novým partnerom!

Ste výrobca, alebo dodávateľ?

Naša ponuka produktov je rôznorodá a plná zaujímavých kúskov do bytu, domu, kancelárie, na záhradu aj terasu. Chcete medzi nimi mať aj svoje výrobky?

Kontaktujte nás. Radi doplníme e-shop o produkty blízke nášmu sortimentu i srdcu a potrebám našich zákazníkov. Ak nájdeme spoločnú reč, udrieme si.

Ste výrobca, alebo dodávateľ?

Ste architekt, alebo remeselník?

Vykúzlite z bytu či domu skutočný domov? Vybavíte interiér nábytkom a doplnkami, aby vznikol útulný priestor? Alebo robíte česť niektorému z remesiel a chceli by ste odoberať náš tovar? Poďme to dať (veľko)obchodne dohromady.

Získate stabilné zľavy na produkty, individuálne podmienky spolupráce a množstvo ďalších výhod. Využite našu ponuku a zlepšite svoju pozíciu na trhu.

Ste architekt, alebo remeselník?

Máte kamennú predajňu?

Prevádzkujete menší alebo väčší obchodík a hľadáte jedinečné výrobky, ktoré by podporili vaše predaje a zdvihli tržby? Potom ste tu správne.

Spojte sa s nami. Pobavíme sa o možnostiach veľkoobchodnej spolupráce a nájdeme cestu, ako docieliť to, aby bola prínosná pre obe strany, dávala zmysel a prinášala tržby.

Máte kamennú predajňu?

Ste z médií alebo marketingu?

Pracujete v magazíne, píšete blog, ste marketingoví špecialisti alebo influenci na Instagrame a radi by ste propagovali naše produkty? Ďakujeme, to si ceníme!

Napíšte nám. My sa vám ozveme späť, aby sme spoločne doladili predstavu o spolupráci.

Ste z médií alebo marketingu?

Za spýtanie nič nedáte

E-mail

spolupraca@houseland.sk

pre marketingovú
spoluprácu a dodavatelov

E-mail

B2B@houseland.sk

pre veľkoobchodných partnerov