Čalúnenie na mieru

Padla vám do oka vysnená sedačka, lenže by ste si ju priali v inej farbe, alebo by ste preferovali inú štruktúru látky? Alebo máte vybrané, ale radi by ste si ohmatali danú látku a videli farbu reálne?

Žiadny problém! Pre vybrané značky pohoviek a sedacích súprav ponúkame možnosť individuálneho výberu farby aj látky podľa vášho gusta, poprípade sme schopní zaslať konkrétnu vzorku látky pre produkt, ktorý ste si vybrali.

Doprajte si za dostupnú cenu vysnívanú sedačku bez kompromisu!


Africa
Alcala
Amon
Atocha
Aura
Bahama
Centaur
Coral
Frido
Gerra
Gomera
Haiti
Herbi
Kamet
Lawa
Lobox
Makalu
Mantana
Poso
Soft
a veľa
ďalších...Ako to funguje?

Ako to funguje?
  1. Vyberte si z našej ponuky pohovku alebo sedačku, ktorá vám vyhovuje svojim štýlom a rozmermi.
  2. Dajte nám vedieť, aký produkt ste si vybrali s informáciou, že máte záujem o službu látky na mieru.
    Kontaktovať nás môžete na info@houseland.sk alebo sa nám ozvite telefonicky na +421 222 205 790.
    Môžete sa tiež po predchádzajúcom dohovore zastaviť k nám na firmu a vzorkovníky látok si prezrieť osobne.
  3. Ak máte už konkrétne požiadavky na materiál, farbu alebo kvalitu látky, preberieme to s vami a zašleme vám zadarmo vhodné vzorkovníky látok na vašu adresu. Rovnako tak urobíme aj v prípade, keď bližšiu predstavu o farbe či látke nemáte, ale radi by ste si vzorkovníky prezreli a látky si ohmatali. A pomôžeme vám aj v prípade, že máte vybraný konkrétny produkt, ale chcete si na látku siahnuť a vidieť, ako vyzerá farba tkaniny naživo.
  4. V pohodlí domova si vyberiete, či vám nejaká látka alebo konkrétna farba padla do oka. Pokiaľ áno, stačí nás opäť kontaktovať a naše kolegyne s vami doriešia už konkrétnu objednávku. Zhruba do 3-4 týždňov sa môžete tešiť na doručenie vašej vysnívanej sedačky alebo pohovky!
  5. Ak sa vám naopak žiadna látka nepozdáva, vôbec nič sa nedeje. So vzorkovníkmi obdržíte aj prepravný štítok, kedy po vyskúšaní postačí vzorníky zabaliť, nalepiť na balíček štítok a zásielku odovzdať na akomkoľvek odbernom mieste Packeta. Neplatíte ani cent!


Dbáme na kvalitu materiálu aj spracovanie

Starostlivo vyberáme dodávateľov, ktorí zodpovedajú našim vysokým štandardom kvality a prevedenia.

Pri úpravách nábytku spolupracujeme s firmou Lech Fabrics, ktorá pre nás zaisťuje ponuku nadštandardných látok. Ponúka cez 100 rôznych druhov, či už ide o klasické plédy, velúr, eko látku, alebo moderné materiály. Dôkladne kontroluje každý krok výroby, aby sa k zákazníkovi dostala kvalitná látka podľa jeho predstáv as dlhou životnosťou.

Presvedčte sa sami, stránky výrobcu tkanín Lech si môžete pozrieť tu.

Lech