Allesken je renomovaný výrobca s dlhoročnou tradíciou, známy svojím exkluzívnym radom výrobkov spájajúcich eleganciu a praktickosť. Jeden z ich významných produktov je nádoba s ohrievačom, ktorá zaujme svojim dizajnom a funkčnosťou.
Elegantný číry hrnček Bluedeen má výrazné tmavomodré ucho, ktoré dodáva dizajnu štýlový kontrast. Svojou jednoduchosťou zapadne hrnček do každej domácnosti.
Hrnček Bluedeen je vyrobený z kvalitného číreho skla, vďaka čomu necháva vyniknúť farbu a textúru každého nápoja – od voňavého čaju po krémovú kávu. Tmavomodré ucho je nielen estetické, ale aj pohodlné pre príjemné a bezpečné držanie.
Hrnček Bluedeen je univerzálnym kúskom riadu, ktorý zapadne do každého štýlu i doby. Ak by vás minimalistický dizajn hrnčeka omrzel, môžete si ho ľahko ozdobiť pomocou farieb či fixiek na sklo. Fantázii sa skrátka medze nekladú.
Hrnček je možné umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.
Pozrite sa tiež na ostatné hrnčeky z našej kolekcie a vybavte si kuchyňu do najmenšieho detailu!
| Výrobca | Allesken |
| Druh | Hrnčeky |
| Hmotnosť | 136 g |
| Materiál | Sklo |
| Sada hrnčekov | Nie |
| Výbava | Bez výbavy |
| Vzor | Viacfarebné |
| Dĺžka | 12,5 cm |
| Šírka | 8,3 cm |
| Výška | 9 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko