Nábytok do spálne

Ložnicová sestava Quadro dub frigate
Zľava 5 %

Ložnicová sestava Quadro dub frigate

Do 3 dní u vás
1 229,56 € 1 168,08 €
Sada skrine VISTA 05 a komody FRIDA 01 biela

Sada skrine VISTA 05 a komody FRIDA 01 biela

Do 2-3 týždňov
987,60 €
Zobrazených 1 až 2 z 2 položiek

Nábytok pre vašu oázu pokoja

Spálňový nábytok je navrhnutý tak, aby spĺňal nielen estetické, ale aj funkčné potreby vášho osobného útočiska. Spálňa je miestom, kde relaxujete a načerpávate nové sily, a nábytok do spálne vám pomôže vytvoriť tú správnu atmosféru.

V ponuke sú spálňové súpravy, ktoré spájajú elegantný dizajn s praktickým usporiadaním. Zahŕňajú komody, nočné stolíky a šatníkové skrine, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre vaše osobné veci. Tieto súpravy sú k dispozícii v rôznych štýloch a farbách, aby vyhovovali vášmu vkusu a dizajnovým preferenciám. Zakaždým sú však vytvorené ako jednotný koncept, ktorý sa dizajnovo dopĺňa a obsahuje potrebné nábytkové komponenty.

Náš sortiment spálňového nábytku zahŕňa aj široký výber postelí v rôznych veľkostiach a štýloch. Od moderných a minimalistických dizajnov až po klasické a elegantné - všetko pre vaše pohodlie. Pre dokonalý spánok odporúčame vybrať si k posteli kvalitný matrac a rošt, ktoré ponúkame v rôznych štýloch a veľkostiach.

Vyberte si z nášho spálňového nábytku a vytvorte si vlastnú oázu pokoja a relaxu. Vaše osobné útočisko na konci dňa si zaslúži nábytok, ktorý ocení váš štýl a zároveň podporí váš kvalitný odpočinok.

Jednoduchá reklamácia

Na vrátenie máte až 60 dní

26 000 produktov

Unikátna a štýlová ponuka

Doprava ZADARMO

Nad 120 € ide doprava na nás

96 % spokojných zákazníkov

Ich recenzie hovorí za všetko