Túto spoločnosť ponúkame už viac ako 5 rokov. Tento dodávateľ sa pýši nábytkom za nízke ceny, ktorý poteší vašu peňaženku. Portfólio výrobkov k dnešnému dňu číta viac ako 1000 produktov.
Chcete, aby detská izba vašej ratolesti žiarila moderným štýlom a zároveň ponúkala dostatok úložného priestoru? Komoda MALWA M3 ARTESO s tromi zásuvkami sa hodí nielen do detskej či študentskej izby, ale aj do spálne či obývacej izby.
Najzaujímavejším prvkom komody sú vertikálne modré vzory tlačené modernou technológiou, ktoré nájdete na prednej časti dvoch spodných zásuviek. Komoda ďalej disponuje treťou, čisto bielou, zásuvkou. Moderný vzhľad podčiarkuje bezúchytkové prevedenie, ktoré navyše zaisťuje bezpečné používanie.
Jej korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky, čo zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Tento materiál sa jednoducho udržiava a odoláva bežnému opotrebovaniu. Povrch komody sa ideálne čistí jemnou handričkou. Získate aj všetky potrebné diely a podrobný manuál.
Vybavte si váš domov nočným stolíkom alebo šatníkovou skriňou zo série MALWA ARTESO a nechajte svoj interiér zažiariť.
Túto spoločnosť ponúkame už viac ako 5 rokov. Tento dodávateľ sa pýši nábytkom za nízke ceny, ktorý poteší vašu peňaženku. Portfólio výrobkov k dnešnému dňu číta viac ako 1000 produktov.
| Výrobca | TP Living |
| Séria | Malwa Arteso |
| Dekor | Bez určenia |
| Dizajn | Moderný |
| Materiál | Drevotrieska |
| Počet dverí | 0 |
| Počet zásuviek | 3 zásuvky |
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Priame |
| Typ | Uzavreté, Bez nožičiek |
| Úchytky | Bez úchytiek |
| Určené | Pre chlapcov |
| Vzor | So vzorom, Dvojfarebné |
| Zatváranie | So šuplíkmi |
| Dĺžka | 70 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 75 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko