Viac ako 35 rokov skúseností s výrobou nábytku. Dánska značka Actona je svetovou špičkou. Ponúka nádherné, jedinečné kusy nábytku a bytových doplnkov vyrobené ruku v ruke s najnovšími trendmi škandinávskeho štýlu.
Doprajte svojmu domovu kombináciu rafinovaného dizajnu a prvotriednej funkčnosti s jedálenským stolom Heaven. Tento nádherný stôl je navrhnutý nielen ako funkčný prvok vašej jedálenskej časti, ale aj ako sofistikovaný doplnok, ktorý zaujme každého, kto vstúpi do vášho domova.
Tento stôl sa pýši keramickou doskou, ktorá je nielen esteticky príjemná, ale aj vysoko odolná voči teplu a poškriabaniu. Tento inovatívny materiál zaručuje, že váš stôl bude aj po rokoch používania vyzerať ako nový. Čierna oceľová podnož s geometrickým dizajnom dodáva stolu moderný nádych a skvelú stabilitu, zatiaľ čo elegantné spracovanie povrchu zaisťuje, že sa stôl stane hviezdou každej jedálne.
So svojou dĺžkou je stôl ideálny pre bežné rodinné večere, ale jeho flexibilita vás ohromí.
Doplňte tento stôl jedálenskými stoličkami Vina.
| Výrobca | Actona |
| Séria | Jedálenské stoly Heaven |
| Dekor | Bez určenia |
| Dizajn | Moderný |
| Hmotnosť | 77,2 kg |
| Materiál dosky | Keramika |
| Materiál nôh | Kov |
| Nosnosť | 100 kg |
| Počet osôb | 4, 6, 8 |
| Povrchová úprava | Mat |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Rozkladanie | Nerozkladacia |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Hĺbka | 100 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Výška | 75,5 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko