Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Moderná barová stolička Hoker GORDON VELVET zaujme dizajnovým prešívaním a ergonomicky tvarovaným operadlom zvyšujúcim komfort. Skvele sa bude hodiť do moderných kuchýň, reštaurácií, barov či kozmetických salónov. Pohodlné čalúnené sedadlo je potiahnuté vysokokvalitnou velúrovou textíliou, vďaka ktorej je príjemne mäkké a pohodlné. Model je výškovo nastaviteľný, otočný o 360°, má opierku nôh a stabilnú protišmykovú základňu.
Špecifikácia produktu:
Materiál sedadla: velúrová textília
Farba sedadla: čierna
Farba podstavca: čierna
Maximálna nosnosť: 120 kg
Rozmery produktu:

| Výrobca | TZB |
| Séria | Gordon |
| Druh | Vysoké |
| Hĺbka sedadla | 35 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Áno |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada stoličiek | Nie |
| Štýl | Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Na jednej nohe |
| Výška sedu | 54 cm, 75 cm |
| Výškové nastavenie | Áno |
| Výška | 85 cm, 106 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko