Viac ako 35 rokov skúseností s výrobou nábytku. Dánska značka Actona je svetovou špičkou. Ponúka nádherné, jedinečné kusy nábytku a bytových doplnkov vyrobené ruku v ruke s najnovšími trendmi škandinávskeho štýlu.
Špecifikácie produktu:
Pozrite si ďalšie barové stoličky zo série Brooke.
Ste majiteľom modernej kuchyne s ostrovčekom a hľadáte štýlovú a praktickú barovú stoličku? Potom si vyberte barovú stoličku Brooke! Sedadlo a operadlo sú čalúnené zamatovou látkou v univerzálnej tmavosivej farbe. Zamat je jemný na dotyk a ľahko sa udržiava v čistote, takže zamatový nábytok je aj mimoriadne praktický. Model Brooke má ozdobné prešívanie, ktoré mu dodáva elegantný charakter. Brooke sa hodí do modernej kuchyne alebo jedálne, ako aj do interiérov verejných budov. Úplné pohodlie zaručuje podnožka na praktických kovových nohách.
Rozmery
Výška: 104 cm
Šírka: 52 cm
Hĺbka: 53 cm
Výška sedadla: 79 cm
Šírka sedadla: 37,5 cm
Hĺbka sedadla: 37,5 cm
| Výrobca | Actona |
| Séria | Brooke |
| Druh | Vysoké |
| Farba | Tmavě šedá |
| Hĺbka sedadla | 37,5 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 110 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Nie |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada stoličiek | Nie |
| Šírka sedu | 37,5 cm |
| Štýl | Glamour |
| Typ | S podrúčkami |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Výška sedu | 79 cm |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Hĺbka | 53 cm |
| Šírka | 52 cm |
| Výška | 104 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko