Viac ako 35 rokov skúseností s výrobou nábytku. Dánska značka Actona je svetovou špičkou. Ponúka nádherné, jedinečné kusy nábytku a bytových doplnkov vyrobené ruku v ruke s najnovšími trendmi škandinávskeho štýlu.
Špecifikácia produktu:
Ste majiteľom modernej kuchyne s ostrovčekom a hľadáte štýlovú a praktickú barovú stoličku? Potom si vyberte barovú stoličku Brooke! Sedadlo a operadlo sú čalúnené zamatovou látkou v lesnej zelenej farbe. Zamat je jemný na dotyk a ľahko sa udržiava v čistote - preto je zamatový nábytok aj mimoriadne praktický. Model Brooke má ozdobné prešívanie, ktoré mu dodáva elegantný charakter. Brooke sa hodí do modernej kuchyne alebo jedálne, ako aj do interiérov verejných budov. Úplné pohodlie zaručuje podnožka na praktických kovových nohách.
Rozmery:
Šírka: 52 cm
Hĺbka: 53 cm
Výška: 104 cm
Výška operadla: 26 cm
Šírka sedadla: 37,5 cm
Hĺbka sedenia: 37,5 cm
Výška sedenia max. 79 cm
Výška lakťovej opierky od podlahy: 88 cm
Šírka lakťovej opierky: 52 cm
Hĺbka lakťovej opierky: 32 cm
Výška lakťovej opierky: 10 cm
Hmotnosť: 7 kg
Nosnosť: 110 kg
| Výrobca | Actona |
| Séria | Brooke |
| Druh | Vysoké |
| Farba | Zelená |
| Hĺbka lakťovej opierky | 32 cm |
| Hĺbka sedadla | 37,5 cm |
| Hĺbka sedu | 37,5 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 110 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Nie |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada stoličiek | Nie |
| Šírka lakťovej opierky | 52 cm |
| Šírka sedu | 37,5 cm |
| Štýl | Glamour |
| Typ | S podrúčkami |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Váha | 7 kg |
| Výška lakťovej opierky od podlahy | 88 cm |
| Výška operadla | 26 cm |
| Výška sedu | 79 cm |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Hĺbka | 53 cm |
| Šírka | 52 cm |
| Výška | 104 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko