Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Sevilla je moderné kreslo navrhnuté s ohľadom na najnovšie trendy. Model bol vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Pohodlné operadlo s charakteristickým vertikálnym prešívaním dodáva kreslu originálny štýl a jedinečný charakter. Kombinácia mäkkého velúrového sedadla s kovovými nohami v matnej čiernej farbe predstavuje jedinečnú kompozíciu, ktorá poteší svojou jedinečnosťou a atraktívnosťou.
Špecifikácia:
Čalúnenie je vyrobené z mäkkej zamatovej látky.
Kovové nohy s ochrannými podložkami
Skutočné rozmery sa môžu líšiť od rozmerov uvedených v popise. Tolerancia môže byť +/- 5 %.
| Výrobca | TZB |
| Séria | Tove |
| Dizajn | Glamour, Moderný |
| Hĺbka sedadla | 43 cm |
| Hrúbka nôh | 2,8 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada kresiel | Nie |
| Sada stoličiek | Nie |
| Šírka sedadla | 42 cm |
| Typ | S podrúčkami |
| Výška operadla | 41 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Výška | 87 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko