Viac ako 35 rokov skúseností s výrobou nábytku. Dánska značka Actona je svetovou špičkou. Ponúka nádherné, jedinečné kusy nábytku a bytových doplnkov vyrobené ruku v ruke s najnovšími trendmi škandinávskeho štýlu.
Trojmiestna pohovka Faith je skvelou voľbou pre každého, kto sa rád obklopuje funkčným nábytkom v klasickom štýle. Pohodlná pohovka Faith bude ladiť s formami moderného aj klasického štýlu. Je perfektná v obývacej izbe alebo ako relaxačná zóna vo verejných priestoroch. Pohovka Faith je čalúnená patchworkovou viacfarebnou látkou. Celok je doplnený chrómovanými nohami a ozdobným prešívaním. Moderná pohovka Faith je nielen vysnívanou zónou oddychu, ale aj ďalším miestom na spanie. Po rozložení získate pohodlnú manželskú posteľ s rozmermi 196 x 123 cm.
Pozrite si aj ďalšie pohovky zo série Faith.
Rozmery:
Výška: 91 cm
Šírka: 196 cm
Hĺbka: 98 cm
Spacia plocha: 196x123 cm
Špecifikácia produktu:
| Výrobca | Actona |
| Dizajn | Moderný |
| Hĺbka sedadla | 59,5 cm |
| Hmotnosť | 47 kg |
| Materiál | Tkanina |
| Polohovacie | Nie |
| Prevedenie | Trojmiestne |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Spacia plocha | Áno |
| Typ | Klasický |
| Typ ukotvenia | Na nožičkách |
| Úložný priestor | Bez úložného priestoru |
| Výbava | Bez výbavy |
| Výška sedu | 39 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Šírka | 196 cm |
| Výška | 91 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko