Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Remus je masívny kvetinový stojan vyrobený z práškovo lakovaných oceľových profilov a laminovaných dosiek vo farbe starého duba. Vyznačuje sa jednoduchým dizajnom a atraktivitou, vďaka čomu zapadne do každej modernej miestnosti v loftovom, klasickom aj industriálnom štýle. Remus má odolnú oceľovú konštrukciu a dve stabilné police na kvety či dekorácie, aj tie s vysokou hmotnosťou.
| Výrobca | TZB |
| Hrúbka police | 1,5 cm |
| Materiál | Kov |
| Počet kvetináčov | Na viac kvetináčov |
| Rozmery police | 17,5 x 17,5 cm |
| Súprava | Nie |
| Typ | Nástenné |
| Hĺbka | 19 cm |
| Šírka | 32,5 cm |
| Výška | 28 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko