Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Plastový regál s 5 farebnými zásuvkami. Zásuvky majú pohodlné úchyty na jednoduché otváranie. Vyrobené z pružného a odolného plastu (polypropylén) v žiarivých farbách. Jednoduchú manipuláciu zaistia kolieska. Veľmi ľahko sa čistí, čistite ho vlhkou handričkou.
Pevný biely rám
Päť farebných zásuviek
Zásuvky majú zámky proti vypadnutiu
Vyrobené z odolného a pružného plastu
Má kolesá
Jednoduché čistenie
rozmery:
výška 98 cm
šírka 37 cm
hĺbka 37 cm
Rozmery zásuvky:
hĺbka 16,5 cm
šírka 34 cm
dĺžka 36,5 cm
| Výrobca | TZB |
| Kolieska | Na kolieskach |
| Materiál | Plast |
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Priame |
| Typ | Kombinácia |
| Vzor | Jednofarebné |
| Hĺbka | 37 cm |
| Šírka | 37 cm |
| Výška | 98 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko