Bohužiaľ, tento produkt momentálne nepredávame.
Chcete upozorniť, až bude dostupný?
Kód produktu: 195695
Otočné křeslo Salvatti z naší nabídky má naprosto všechno, co potřebujete!
Jeho béžové čalounění obohacené ozdobným prošíváním dodává prostoru na eleganci, zatímco pětiramenná černá podnož s praktickými plastovými kolečky zajišťuje stabilitu a volnost pohybu. Díky nastavitelné výšce je navíc její přizpůsobení individuálním preferencím snadno a pohodlně. Tudíž při práci máte absolutní svobodu manipulování s okolím.
Potřebujete popojet pro tužku? Není problém! Potřebujete lépe vidět na počítač? Stačí lehce nadzvednout křeslo. Potřebujete si odpočinout? Směle se opřete o opěrku!
Navíc se dokáže integrovat do jakéhokoliv aranžmá, ať už fandíte moderně nebo klasice, padne tam jako ulité!
Pokud zvažujete koupi pracovního stolku, určitě se podívejte na tento.
| Výrobca | Hector |
| Bedrová opierka | Nie |
| Dizajn | Moderný |
| Ergonomické | Nie |
| Hmotnosť produktu | 10 kg |
| Kolieska | Na kolieskach |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Textil |
| Maximálna výška | 88 cm |
| Maximálna výška sedu | 58 cm |
| Minimálna výška | 76 cm |
| Minimálna výška sedu | 46 cm |
| Nastaviteľná bedrová opierka | Nie |
| Nosnosť | 150 kg |
| Otočné | Áno |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Polohovacie | Nie |
| Prevedenie | Dizajnové |
| S podnožkou | Nie |
| Sada kresiel | Nie |
| Typ | Bez opierky hlavy |
| Výškovo nastaviteľná opierka hlavy | Nie |
| Vzhľad | Dizajnové |
| Hĺbka | 56,5 cm |
| Šírka | 59 cm |
| Výška | 76 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko