Wismar je dokonalý organizér do auta, ktorý zabezpečí poriadok v každom kufri. Jeho premyslený dizajn umožňuje variabilné využitie podľa vašich potrieb. Môžete ho použiť celý, rozdeliť na časti alebo zmenšiť na polovicu. Vytvorený s pevnosťou, je vyrobený z najkvalitnejších materiálov s dôrazom na každý detail.
Vďaka použitému materiálu OXFORD 1680D je organizér odolný a má zvýšenú životnosť, čo zaisťuje odolnosť proti poškodeniu. Autotaška disponuje pevnými látkovými rúčkami, silným prešívaním a suchým zipsom na spodnej strane. Okrem priestranných priehradiek ponúka Wismar vonkajšie sieťované vrecká a dve veľké bočné vrecká so suchým zipsom na ďalšie usporiadanie.
Z bezpečnostných dôvodov je taška vybavená odrazkami. S Wismarom budete mať v aute všetko na svojom mieste, čo uľahčí každodennú organizáciu a zaistí bezpečnosť prepravovaných vecí.
| Výrobca | TZB |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Kapacita | 72 L |
| Materiál | Polyester |
| Tvar | Hranaté |
| Umiestnenie | Stojaci |
| Hĺbka | 40 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 30 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko