Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Máte radi jednoduchosť a hľadáte vhodný stojan na kvety? Potom je tento stojan pre vás ako stvorený. Môžete ním oživiť nielen svoju obývaciu izbu, ale aj spálňu, kanceláriu alebo chodbu. Skrátka sa hodí do každého kúta vášho bytu alebo domu.
Stojan Arben je vyrobený z oceľových profilov s práškovou povrchovou úpravou v matnej čiernej farbe a laminovanej dosky vo farbe starnúceho duba. Na výrobu boli vybrané tie najkvalitnejšie materiály, aby bol stojan čo najpevnejší a najstabilnejší a vy ste mohli svoje kvety vystavovať na obdiv! Žiadna návšteva neprejde okolo tohto stojana bez povšimnutia!
| Výrobca | TZB |
| Dĺžka police | 24 cm |
| Hrúbka police | 1,5 cm |
| Hrúbka profilu | 1,5 cm |
| Materiál | Kov |
| Max. zaťaženie | 10 kg |
| Počet kvetináčov | Na 1 kvetináč |
| Šírka police | 24 cm |
| Súprava | Nie |
| Typ | Stojaci |
| Váha | 2 kg |
| Hĺbka | 23 cm |
| Šírka | 23 cm |
| Výška | 42,5 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko