Ak hľadáte elegantné a funkčné riešenie pre vaše izbové rastliny, stojan HERVEL vás určite nadchne. Kombinuje totiž atraktívny dizajn s praktickou funkčnosťou.
Vďaka minimalistickému dizajnu stojan HERVEL nestrhne všetku pozornosť na seba, ale práve naopak dá vyniknúť kráse izbových kvetín. Prírodná farba dreva pôsobí hrejivo a rozžiari každý interiér.
Stojan na kvety je vyrobený z masívneho bambusového dreva. Jedná sa o odolný a ekologický materiál, ktorý nadchne všetkých ochrancov životného prostredia a milovníkov udržateľného životného štýlu. Starostlivé lakovanie mu dodáva krásny jemný lesk a zároveň drevo chráni proti vlhkosti a poškodeniu. Stojanu tak neuškodí ani to, keď pri zalievaní nalejete vedľa kvetináča.
Stojan HERVEL má sedem políc, ktoré ponúkajú dostatok priestoru nielen pre rastliny, ale aj pre najrôznejšie dekorácie, knihy alebo fotografie. Skvele sa bude hodiť do obývacej izby, chodby alebo predsiene.
| Výrobca | TZB |
| Materiál | Drevo |
| Počet kvetináčov | Na viac kvetináčov |
| Súprava | Nie |
| Typ | Stojaci |
| Hĺbka | 24 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 127 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko