Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Čalúnená stolička MADISON v glamour štýle je kombináciou moderného dizajnu a elegantného prevedenia. Čalúnenie stoličky je vyrobené z veľmi kvalitnej a pohodlnej zamatovej tkaniny. Dominantou stoličky je diamantové prešívanie, ktoré spolu s čiernou farbou dodáva stoličke eleganciu a atraktivitu. Dizajn je podporený kovovými nohami v čiernej farbe, vďaka čomu pôsobí stolička jednotným dojmom.
Nohy stoličky sú navyše vybavené ochrannými podložkami, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním a zároveň fungujú ako bezpečnostný prvok. Vďaka farebnej univerzálnosti zapadne stolička skvele do každého interiéru.
| Výrobca | TZB |
| Dizajn | Moderný |
| Hĺbka sedadla | 41 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Otočné | Nie |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada stoličiek | Nie |
| Typ | Dizajnové, Polstrované |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hĺbka | 45 cm |
| Šírka | 44 cm |
| Výška | 88 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko