Patria topánky medzi vaše najväčšie vášne a zberateľská činnosť sa vám vymkla z kontroly? Nemusíte sa obávať, že by vaše poklady skončili v skrini, stačí ich vystaviť na dvojpolicovom botníku STELLA v rustikálne hnedom odtieni imitujúcom staré drevo.
Vaše topánky krásne zorganizujete na dvoch priestranných policiach, po prvé budú vyzerať ako na výstave a po druhé nebudete mať chaos na podlahe, v bezpečí bude až šesť párov.
A nielen topánky, ale aj kabelky, batohy či ľadvinky, pre tie sa perfektne hodí laminovaná doska vyznačujúca sa dlhou životnosťou. Navyše vďaka skrutkovateľným nožičkám a polohovateľnej konštrukcii môžete vyrovnať problémy spôsobené krivou podlahou.
Najväčším plusom je, že si botník zostavíte sami a môžete ho umiestniť kamkoľvek, či už na klasické miesto v chodbe, tak do spálne alebo študentskej izby. Oceľové police s práškovým nástrekom v kombinácii s letitým dubom budú vyzerať nadčasovo v akejkoľvek miestnosti, najmä podčiarknu loftové aranžmány.
| Výrobca | TZB |
| Dekor | Bez určenia |
| Dizajn | Industriálny, Rustikálny |
| Dvere | Bez dverí |
| Hmotnosť produktu | 5,65 kg |
| Hrúbka dosky | 1,5 cm |
| Materiál | Lamino |
| Nosnosť | 30 kg |
| Počet párov topánok | 6 |
| Počet políc | 2 |
| Počet zásuviek | 0 |
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Typ | Voľne stojace, Policové |
| Typ ukotvenia | Na nožičkách |
| Hĺbka | 30 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Výška | 52 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko