Bonelový matrac SIENNA

Bonelový matrac SIENNA
Bonelový matrac SIENNA
Do 7-14 dní u vás
Doprava ZADARMO!
173,27 €
Jednoduchá reklamácia.
Na vrátenie máte až 60 dní.
Kód: 55071

Popis produktu

Matrac SIENA je založený na bonelových pružinách, ktoré zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. Okrem toho bola na jednej strane matraca použitá kokosová rohož, čo je prírodná a ekologická surovina získaná z kokosových škrupín. Kokosové vlákna sú ľahké a priedušné a zároveň veľmi trvanlivé a pružné, odolné voči vlhkosti a deformácii. Zlepšujú cirkuláciu vzduchu v matraci a zabraňujú nadmernému poteniu. Kokos má tiež antialergické vlastnosti, zabraňuje vzniku plesní a roztočov.
Špecifikácie: tvrdosť: H4 hard, H3 stredne tvrdá, hrúbka: 16 cm
Zloženie: klimatizačné vlákno, kokosová vrstva: 1 cm, polyuretánová pena T25: 2 cm, hrúbka poťahu: 1 cm, výška pružiny: 10 cm, polyuretánová pena T25: 2 cm

Poťah matraca

Poťah matraca je vyrobený z vysokokvalitných prémiových hypoalergénnych materiálov, ktoré vám pomôžu predĺžiť životnosť vášho matraca, poskytujú výnimočnú mäkkosť, sviežosť a mimoriadne pohodlie a spokojnosť pri používaní. Štruktúra materiálu, z ktorého je poťah vyrobený, zabezpečuje dostatočné vetranie a správne prúdenie vzduchu v matraci. Zloženie: 100% polyester.

Vlastnosti: antialergický, priedušný, jemný na dotyk, odolný voči nečistotám, odolný voči roztiahnutiu, zabezpečuje dobré vetranie, pranie na 30 °C

Zloženie matraca

BONELOVÉ PRUŽINY
Sú vyrobené z vysokokvalitného drôtu s dlhou životnosťou a zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. Vyznačujú sa tým, že čím silnejší je tlak, tým väčší odpor vytvára povrch pružiny. Ak je tlak nízky, pružina má relatívne malý odpor.

2 CM POLYURETÁNOVEJ PENY
Kvalitná pena je doplnkovou výplňou matraca. Táto pena má vysokú odolnosť proti deformácii a pokrčeniu. Poskytuje dostatočné odpruženie tela, má priedušnú štruktúru, je pružná a odolná.

KOKOSOVÁ VRSTVA
Kokosová vrstva je prírodná surovina, 100 % organická, získaná z kokosových škrupín. Kokosové vlákna sú ľahké a priedušné, veľmi trvanlivé a pružné, odolné voči vlhkosti a deformácii. Zlepšujú cirkuláciu vzduchu v matraci a zabraňujú nadmernému poteniu. Kokos má tiež antialergické vlastnosti, zabraňuje šíreniu plesní a roztočov. Odporúča sa hlavne zákazníkom, ktorí uprednostňujú tvrdší matrac.

VLOŽKA Z PLSTI
Prírodná vložka, ktorá oddeľuje pružinovú vrstvu od penovej vrstvy. Prírodná plsť môže výrazne predĺžiť životnosť matraca, ale zároveň spevňuje jeho konštrukciu. Výhodou plsti je aj vysoká pružnosť a priľnavosť k povrchu.

Značka FDM

FDM

Prioritou této značky je postarat se primárně o váš zdravý spánek. Ročně ve svých továrnách vyrobí desítky tisíc postelí a matrací, které pak putují přímo k zákazníkům.  Každý produkt podepsaný značkou FDM je synonymem kvality a odolnosti. 

Parametre produktu

VýrobcaFDM
Počet ortopedických zón 1
Tvrdost Tvrdá, Středně tvrdá
Vlastnosti Snímatelný potah, Antialergická


Podobný tovar

Penový matrac CARINI

Penový matrac CARINI

Do 7-14 dní u vás
151,39 €
Penový matrac BABY COCO

Penový matrac BABY COCO

Do 7-14 dní u vás
87,96 €
Taštičkový matrac VIGO

Taštičkový matrac VIGO

Do 7-14 dní u vás
239,55 €
Penový matrac SAVONA

Penový matrac SAVONA

Do 7-14 dní u vás
302,41 €
Viacvrstvový matrac IVREA

Viacvrstvový matrac IVREA

Do 7-14 dní u vás
298,33 €
Taštičkový matrac MERANO

Taštičkový matrac MERANO

Do 7-14 dní u vás
210,16 €
Pružinový matrac ACTIVE

Pružinový matrac ACTIVE

Do 7-14 dní u vás
277,76 €
Latexový matrac MARCO MAX

Latexový matrac MARCO MAX

Do 7-14 dní u vás
703,88 €

Jednoduchá reklamácia

Na vrátenie máte až 60 dní

13 000 produktov

Unikátna a štýlová ponuka

Doprava ZADARMO

Nad 100 € ide doprava na nás

97 % spokojných zákazníkov

Ich recenzie hovorí za všetko