Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Rozmýšľate čím doladíte Váš interiér a nemáte veľa miesta? Táto barová stolička KENT je ideálna do menších priestorov, ale samozrejme nájde uplatnenie aj v tých väčších. Môžete ju umiestniť ako v kuchyni alebo v kancelárii, či inom mieste. Vďaka jej jednoduchému a rustikálnemu dizajnu osvieži každý kút. Stolička je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ako je práškovo lakovaná oceľ a laminovaná doska v dekore dlhoročného duba. Stolička tiež disponuje opierkou nôh, vďaka ktorej je sedenie ešte viac komfortnejšie a zároveň aj stabilnejšie.
| Výrobca | TZB |
| Druh | Vysoké |
| Hĺbka sedadla | 32 cm |
| Hrúbka dosky | 1,5 cm |
| Hrúbka kovového rámu | 2,5 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Drevotrieska |
| Nosnosť | 120 kg |
| Operadlo | Nie |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Nie |
| Prevedenie | Klasické |
| Sada stoličiek | Nie |
| Štýl | Industriálny |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Váha | 3,3 kg |
| Výška opěrky nohou | 15 cm |
| Výška sedu | 65 cm |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Hĺbka | 32 cm |
| Šírka | 32 cm |
| Výška | 65 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko