Zariadite to doma aj v kancelárii!
Barová stolička Fresno je dokonalou ukážkou spojenia moderného dizajnu a nezameniteľného pohodlia. So svojou čiernou kovovou konštrukciou vyniká minimalistickým, ale výrazným vzhľadom, ktorý dokonale zapadne do rôznych typov interiérov. Sedák a zaoblené operadlo sú potiahnuté krémovou boucle tkaninou zabezpečujúcou maximálny komfort aj elegantný charakter. Vďaka svojej mäkkosti a pohodlnej opore je ideálna na chvíle relaxácie.
Kovové nohy zaisťujú stabilitu a zároveň dodávajú celkovému vzhľadu moderný nádych. Opierka prináša príjemný pocit pokoja a pohodlia, vďaka čomu je Fresno viac než len funkčný kus nábytku – je to skutočný dizajnový klenot, ktorý oživí každú miestnosť.
| Výrobca | Hector |
| Séria | Fresno |
| Druh | Nízke |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 150 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Nie |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada stoličiek | Nie |
| Štýl | Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Výška sedu | 65 cm |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Hĺbka | 51,5 cm |
| Šírka | 53 cm |
| Výška | 94 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko