Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Barová stolička CYDRO je nadčasový a pohodlný doplnok, ktorý ozvláštni vašu kuchyňu a perfektne vynikne pri barovom pulte.
Stolička má špeciálne tvarované operadlo s nastaviteľnou výškou a pohodlnú opierku na nohy. Vďaka stabilnej protišmykovej základni je používanie oveľa bezpečnejšie. Dominantou je zamatové prešívané čalúnenie v čiernej farbe, ktoré je moderné a príjemné na dotyk. Dizajn je podporený čiernou základňou s podnožkou v matnom vyhotovení, vďaka čomu pôsobí stolička jednotným dojmom.
| Výrobca | TZB |
| Druh | Vysoké |
| Hĺbka sedadla | 37 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 110 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Áno |
| Prevedenie | Klasické |
| Sada stoličiek | Nie |
| Štýl | Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Na jednej nohe |
| Výška sedu | 62 cm, 82 cm |
| Výškové nastavenie | Áno |
| Výška | 85 cm, 105 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko