Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Taliansky dizajn stoličky Arako sa naďalej teší trvalej obľube. Niet divu - dokonale profilované operadlo a pohodlné sedadlo zaručujú veľmi pohodlné používanie. Nová kolekcia ponúka sedadlá potiahnuté zamatom najvyššej kvality.
Špecifikácie výrobku:
Rozmery výrobku:
| Výrobca | TZB |
| Séria | Arako |
| Druh | Vysoké |
| Farba | Zelená |
| Hĺbka sedadla | 35 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Áno |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Priemer základne | 38 cm |
| Sada stoličiek | Nie |
| Šírka operadla | 40 cm |
| Šírka sedu | 40 cm |
| Štýl | Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Na jednej nohe |
| Výška operadla | 28 cm |
| Výška sedu | 63 cm, 83 cm |
| Výškové nastavenie | Áno |
| Výška | 87 cm, 107 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko