Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Kôš na bielizeň je vyrobený zo 100 % prírodného bambusu. Vnútro je vybavené ľanovou tkaninou. Samozrejmosťou je tiež veko, ktoré neprepustí nepríjemné pachy špinavej bielizne. Dno koša je vybavené praktickým otvorom, ktorý zaisťuje dostatočný prístup a cirkuláciu vzduchu. Vďaka rohovému tvaru nezaberá zbytočné miesto a je praktickým pomocníkom v každej domácnosti. Celková kapacita je 60 l.
Špecifikácia produktu:
Materiál koša: 100 % prírodný bambus
Materiál tkaniny: ľan
Farba koša: biela
Farba tkaniny: sivá
Kapacita: 60 l
| Výrobca | TZB |
| Dizajn | Moderný |
| Materiál | Bambus, Tkanina |
| Objem | 51-80 l |
| Odnímateľný vak | Áno |
| Počet komôr | 1 |
| S policou | Nie |
| Šírka rohu | 35 cm |
| Šířka zakulacené části | 44 cm |
| Skladacie | Áno |
| So sedákom | Nie |
| Tvar | Rohový |
| Typ | Na špinavú bielizeň |
| Zatváranie | S vekom |
| Hĺbka | 36 cm |
| Šírka | 44 cm |
| Výška | 60 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko