Allesken je renomovaný výrobca s dlhoročnou tradíciou, známy svojím exkluzívnym radom výrobkov spájajúcich eleganciu a praktickosť. Jeden z ich významných produktov je nádoba s ohrievačom, ktorá zaujme svojim dizajnom a funkčnosťou.
Milujete klasické domáce doplnky, ktoré voňajú starými časmi? Jednou z takých je tradičná varná kanvica BORYS BLACK z našej ponuky! Prebudí vo vás nostalgické pocity svojou píšťalkou, ktorá signalizuje bod varu.
Horúca voda sa vám z nej bude nalievať jedna báseň vďaka ergonomickej rukoväti zaisťujúcej najvyšší možný komfort vašej dlani aj vášmu zápästiu. Kanvica je vyrobená z odolnej nerezovej ocele, ktorá nezhrdzavie a bude slúžiť dlhé roky.
Okrem vymenovaných praktických prívlastkov kanvica disponuje zaujímavým dizajnom, ktorý poteší tak minimalistov, ako aj milovníkov extravagancie - je vyhotovená v čiernom odtieni a časti, ktorými sa dá manipulovať, zvýrazňuje striebro nerezovej ocele. Vďaka objemu 2 litrov uvaríte dostatočné množstvo vody na čaj pre celú rodinu!
| Výrobca | Allesken |
| Hmotnosť | 0.342 kg |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Objem | 2 l |
| Vybavenie | S píšťalkou |
| Dĺžka | 21,5 cm |
| Šírka | 19 cm |
| Výška | 19 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko