BathLAB zahŕňa dávkovače mydla, sprchové závesy, vešiaky na uteráky, úložné priestory, uteráky a celý rad kovových úložných výrobkov. Kombinujú moderné formy s farbami, ako sú: čierna, biela, zlatá, a dokonale zapadnú do každého interiéru.
Odpadkový kôš ZAC je kombináciou elegantného dizajnu a všestrannej funkčnosti. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa perfektne zmestí aj do tých najmenších priestorov doma alebo v kancelárii.
Základom odpadkového koša je pevná kovová konštrukcia, vďaka ktorej je kôš veľmi odolný voči poškodeniu. Kovová povrchová úprava robí z koša elegantný doplnok každého interiéru a predovšetkým sa ľahko udržuje v čistote, čo je pri odpadkovom koši veľmi žiaduce.
Kôš je vybavený praktickou rukoväťou, ktorá umožňuje ľahkú manipuláciu bez toho, aby sme sa ušpinili. Pre väčšie pohodlie je kôš vybavený pedálom pre bezkontaktné ovládanie.
Samozrejmosťou je aj plastová vnútorná vložka, ktorá uľahčuje vysypávanie koša a možno ju ľahko umyť pre ešte viac hygieny.
| Výrobca | Bathlab |
| Séria | Odpadkové koše ZAC |
| Hĺbka | 20 cm |
| Materiál | Plast, Kov |
| Objem | 5 L |
| Otváranie | Nožný pedál |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 27 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko