Túto spoločnosť ponúkame už viac ako 5 rokov. Tento dodávateľ sa pýši nábytkom za nízke ceny, ktorý poteší vašu peňaženku. Portfólio výrobkov k dnešnému dňu číta viac ako 1000 produktov.
Chcete si zariadiť spálňu k vašej absolútnej spokojnosti? Potom je prirodzené, že okrem hlavných kusov nábytku, ako je posteľ alebo skriňa, potrebujete aj drobné, ale o to funkčnejšie a potrebnejšie doplnky. Jedným z nich môžu byť nočné stolíky, ktoré sú nepostrádateľným prvkom každej spálne. Nočný stolík Malwa M2 v príjemnom remeselnom dekore duba doplnenom antracitovou farbou sa dokonale hodí do všetkých interiérov a môže potešiť v spálni, detskej izbe, študentskom ústraní alebo aj v izbe pre hostí.
Na výrobu sa použila laminovaná drevotrieska, ktorá je pevná odolná a ponúka tak dlhú životnosť. Hrany sú ošetrené materiálom PVC, a preto sú odolné proti opotrebovaniu. Nočný stolík má hornú odkladaciu plochu, otvorenú policu a tiež dve priestranné zásuvky. Môžete do nich uložiť všetko, čo potrebujete. Sú ošetrené valčekmi, a preto sa ľahko otvárajú a zatvárajú. Skvele sa hodia na odkladanie okuliarov, obľúbenej knihy, budíka alebo telefónu. Skrátka veci, ktoré musia byť vždy po ruke.
Túto spoločnosť ponúkame už viac ako 5 rokov. Tento dodávateľ sa pýši nábytkom za nízke ceny, ktorý poteší vašu peňaženku. Portfólio výrobkov k dnešnému dňu číta viac ako 1000 produktov.
| Výrobca | TP Living |
| Séria | Malwa |
| Dekor | Dub Artisan |
| Dizajn | Minimalistický, Moderný |
| Hĺbka šuplíka | 23 cm |
| Hmotnosť | 11,5 kg |
| Hrúbka dosky | 1,6 cm |
| LED osvetlenie | Nie |
| Materiál dosky | Drevotrieska |
| Počet políc | 1 |
| Počet šuplíkov | 2 |
| Povrchová úprava | Mat |
| Šírka šuplíka | 30 cm |
| Typ | S úložným priestorom |
| Úložný priestor | Kombinácia |
| Výška čela šuplíka | 14 cm |
| Výška nôh | 3,5 cm |
| Výška police | 10 cm |
| Výška šuplíka | 8 cm |
| Hĺbka | 32 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 59 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko