Bohužiaľ, tento produkt momentálne nepredávame.
Chcete upozorniť, až bude dostupný?
Kód produktu: 178447
Radi trávite čas v prírode? Milujete organizovanie piknikových akcií s rodinou a priateľmi? V tom prípade je tento skladací stôl dokonalým spoločníkom. Je ideálny na spoločné jedlá, ich prípravu a tiež na večerné hranie napríklad doskových hier. Neváhajte si teda užívať krásneho letného počasia pod holým nebom. Rám stola je vybavený špeciálnym bezpečnostným zariadením, ktoré zabraňuje nežiaducemu zloženiu. Stôl je teda úplne bezpečný a nemusíte sa obávať nečakanej kalamity. Tiež vďaka možnosti zloženia do kufríka, ho ľahko kamkoľvek prenesiete alebo uskladníte na budúcu akciu.
| Výrobca | MultiGarden |
| Materiál | Hliník |
| Materiál dosky | Kov |
| Materiál nôh | Kov |
| Max. nosnosť | 20 kg |
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Váha stola | 1 kg |
| Výbava | Bez výbavy |
| Výška nôh | 22,5 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 24 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko