Bohužiaľ, tento produkt momentálne nepredávame.
Chcete upozorniť, až bude dostupný?
Kód produktu: 259292
Hledáte způsob, jak ochránit vaše rostliny a zároveň jim dopřát ideální podmínky pro růst? Fólie na fóliovník DANG je přesně to, co vaše zahrada potřebuje, jelikož pomáhá uvnitř udržovat stálou teplotu a chrání před nepřízní počasí, které může být počasí nevyzpytatelné a noci mohou být chladné.
Vysoce kvalitní PE fólie s gramáží 140 g/m² a UV4 filtrem je vyztužena zelenou PP síťovinou zatavenou přímo do filmového povlaku, což ji činí mimořádně odolnou proti roztržení. Spodní límec by měl být pokryta zeminou, čímž nejen chráníte rostliny před škůdci, ale zároveň zvyšujete stabilitu celé konstrukce.
Fólie je vybavena širokými rolovacími dveřmi na zip a třemi okny se suchým zipem i s moskytiérami, které umožňují efektivní větrání a ochranu proti hmyzu.
Tato fólie je navržena pro fóliovníky o rozměrech 4 x 1,5 x 2 m. Skvěle se hodí například pro fóliovník FLOE.
| Výrobca | Garden Line |
| Gramáž fólie | 140 g/m² |
| Materiál | PE fólie |
| Plocha | 6 m² |
| Počet okien | 3 okná |
| Dĺžka | 400 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Výška | 200 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko