Doprava a platba

Doprava

Objednávku vám dovezie na vašu adresu buď PPL,  DPD, SPS alebo Slovenská Pošta. Záleží na vašej voľbe. Dopravcu si zvolíte v košíku pri dokončovaní objednávky.

Tovar vždy balíme naozaj dôkladne, poškodenie zásielky by tak rozhodne hroziť nemalo. Nadrozmerné zásielky zasielame pomocou externého prepravcu Geis Cargo.

Objednávku si tiež môžete vyzdvihnúť osobne v našom sklade. Každý pracovný deň od 7 - 17 hodín. Osobný odber je zadarmo, je však nutné mať objednávku uhradenú vopred buď platobnou kartou alebo prevodom.

adresa skladu
Houseland
Frýdecká 2037/78
73701 Český Těšín
Česká republika

Ceny dopravy

DPD - 6 €
PPL - 5€
SPS - 8€
Slovenská pošta - 8€
Geis Cargo - podľa hmotnosti a rozmerov zásielky
Objednávka nad 100 € = DOPRAVA ZADARMO

Platobné metódy

Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí, bankovým prevodom alebo platobnou kartou.
Platba na dobierku: +1 €
Platba prevodom: zadarmo
Platba kartou: zadarmo

Prevzatie krehkého tovaru od prepravcu

Ak sa jedná o objednávku krehkého tovaru (sklo, keramika, porcelán), dôrazne odporúčame ihneď po prevzatí tovar dôkladne skontrolovať. Ak dostanete tovar poškodený, je nutné nám to bezodkladne (najneskôr do 2 kalendárnych dní) nahlásiť, buď nám alebo priamo kuriérovi, aby sme dokázali u daného prepravcu začať reklamáciu poškodenej zásielky a spísať zápis o škode. Tovar balíme síce veľmi dôkladne, ale aj tak je kontrola tovaru po prevzatí nutná.

Ak dostanete tovar poškodený, nechajte ho v pôvodnom stave a v pôvodnom obale tak, ako ste ho prevzali. Tovar neprebaľujte do iného obalu a ideálne s ním ďalej nijako nemanipulujte. Len nahláste škodu nám alebo prepravcovi.

Nezmeškajte žiadnu novinku alebo akciu.
Prihláste sa k odberu newslettera!
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie