Možnosti dopravy

Doprava

Objednávku vám dovezie na vašu adresu buď GLS, SPS alebo 123 kuriér. Záleží na vašej voľbe. Dopravcu si zvolíte v košíku pri dokončovaní objednávky.

Tovar vždy balíme naozaj dôkladne, poškodenie zásielky by tak rozhodne hroziť nemalo. Nadrozmerné zásielky zasielame pomocou externého prepravcu Geis Cargo.

Objednávku si tiež môžete vyzdvihnúť osobne v našom sklade. Každý pracovný deň od 7 - 15 hodín. Osobný odber je zadarmo, je však nutné mať objednávku uhradenú vopred buď platobnou kartou alebo prevodom.

Adresa skladu:
Houseland
Lihovarská 690
718 00 Slezská Ostrava
Česká republika

Ceny dopravy

123 kuriér - 5 €
GLS - 5 €
SPS - 8 €
Geis Cargo - podľa hmotnosti a rozmerov zásielky
Objednávka nad 100 € = DOPRAVA ZADARMO

Prevzatie krehkého tovaru od prepravcu

Ak sa jedná o objednávku krehkého tovaru (sklo, keramika, porcelán), dôrazne odporúčame ihneď po prevzatí tovar dôkladne skontrolovať. Ak dostanete tovar poškodený, je nutné nám to bezodkladne (najneskôr do 2 kalendárnych dní) nahlásiť, buď nám alebo priamo kuriérovi, aby sme dokázali u daného prepravcu začať reklamáciu poškodenej zásielky a spísať zápis o škode. Tovar balíme síce veľmi dôkladne, ale aj tak je kontrola tovaru po prevzatí nutná.

Ak dostanete tovar poškodený, nechajte ho v pôvodnom stave a v pôvodnom obale tak, ako ste ho prevzali. Tovar neprebaľujte do iného obalu a ideálne s ním ďalej nijako nemanipulujte. Len nahláste škodu nám alebo prepravcovi.