Túto spoločnosť ponúkame už viac ako 5 rokov. Tento dodávateľ sa pýši nábytkom za nízke ceny, ktorý poteší vašu peňaženku. Portfólio výrobkov k dnešnému dňu číta viac ako 1000 produktov.
Kam so všetkými vecami vašich školákov alebo tínedžerov? Uložte ich do funkčnej komody MALWA M5 ARTESO, kde sa zmestí všetko, čo potrebujete. Osloví určite nielen dospelých, ale predovšetkým dospievajúcich i deti a je vhodná pre osobné predmety, oblečenie, knihy, hračky a ďalšie predmety.
S piatimi priestrannými zásuvkami a unikátnymi tlačenými vertikálnymi mätovo zelenými vzormi na čele troch spodných zásuviek sa táto komoda stáva praktickým úložným priestorom a zároveň štýlovým doplnkom pre každý moderný interiér. Bezúchytkové riešenia zásuviek zaisťujú pohodlné používanie bez problémov.
Laminovaná drevotrieska, použitá pri výrobe tejto komody, je známa svojou odolnosťou voči poškriabaniu a vlhkosti. Vďaka svojej laminovanej povrchovej úprave je nábytok tiež ľahko udržiavateľný a odoláva bežnému opotrebovaniu, čo zaručuje dlhú životnosť komody.
Doplnte svoj interiér o ďalšie kusy nábytku zo série MALWA ARTESO. V ponuke máme napríklad nočný stolík, komodu s tromi zásuvkami aj šatníkovú skriňu.
Túto spoločnosť ponúkame už viac ako 5 rokov. Tento dodávateľ sa pýši nábytkom za nízke ceny, ktorý poteší vašu peňaženku. Portfólio výrobkov k dnešnému dňu číta viac ako 1000 produktov.
| Výrobca | TP Living |
| Séria | Malwa Arteso |
| Dekor | Bez určenia |
| Dizajn | Moderný |
| Materiál | Drevotrieska |
| Počet dverí | 0 |
| Počet zásuviek | 5 zásuviek |
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Priame |
| Typ | Uzavreté, Bez nožičiek |
| Úchytky | Bez úchytiek |
| Určené | Univerzálny |
| Vzor | So vzorom, Dvojfarebné |
| Zatváranie | So šuplíkmi |
| Dĺžka | 70 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 109,5 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko