Bohužiaľ, tento produkt momentálne nepredávame.
Chcete upozorniť, až bude dostupný?
Kód produktu: 200183
Designové křeslo Fugi hnědo-šedé, díky kterému bude mít váš obývací pokoj neotřelý charakter, vás osloví, a získáte tak mimořádně pohodlné místo pro každodenní relaxaci v originálním stylu.
Vak Fugi se vyznačuje svou originální podobou, která umožňuje dlouhé hodiny odpočinku. Inovativní design poskytne tělu nejen vynikající relaxaci, ale také příjemný pocit uvolnění. Béžovo-šedé čalounění ze sametové tkaniny přinese do interiéru spoustu tepla a útulnosti. Dekorativní šití a knoflíky, které jsou součástí provedení, se stanou nádhernou výzdobou pokoje.
Kvalitní výplň s polyuretanovou pěnou poskytuje výbornou oporu tělu. Jde o pěnu s vynikající odolností a schopností vrátit se do svého původního tvaru.
| Výrobca | Hector |
| Séria | Fugi |
| Dizajn | Moderný |
| Hĺbka sedadla | 69 cm |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Materiál | Tkanina |
| Materiál nôh | Tkanina |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | Bez podrúčiek |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada kresiel | Nie |
| Šírka operadla | 92 cm |
| Šírka sedu | 103 cm |
| Typ | Lounge |
| Výška operadla | 35 cm |
| Výška sedu | 37 cm |
| Vzor | Jednofarebné |
| Hĺbka | 106 cm |
| Šírka | 92 cm |
| Výška | 72 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko