Toronto je jedinečná, praktická stolička s klasickou konštrukciou a moderným dizajnom. Zaujímavé prešívanie sedadla vytvára pútavý líniový vzor, ktorý sa hodí k čiernemu rámu. Komfortný sedák je čalúnený kvalitnou velúrovou látkou, vďaka čomu je príjemne mäkký a pohodlný. Rám s ergonomickou podnožkou je vyrobený z ocele s práškovým nástrekom. Odtieň materiálu sa mení s usporiadaním štetín.
Špecifikácia:
Materiál sedadla: velúr
Materiál rámu: oceľ s práškovým nástrekom
Hmotnosť: 5,40 kg
Nosnosť 120 kg
Ochranné podložky pod nohami
Rozmery:
Celková výška: 110 cm
Celková hĺbka: 50 cm
Celková šírka: 43 cm
Výška operadla: 37 cm
Šírka operadla: 37 - 42 cm
Šírka sedadla: 42 cm
Hĺbka sedu: 38 cm
Výška sedadla: 77 cm
Výška podnožky: 28 cm
Rozstup nôh: 43 x 43 cm
| Výrobca | TZB |
| Druh | Vysoké |
| Hĺbka sedadla | 38 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Nie |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada stoličiek | Nie |
| Štýl | Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Výška sedu | 77 cm |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Hĺbka | 50 cm |
| Šírka | 43 cm |
| Výška | 110 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko