Barová stolička Kingston je harmonickou kombináciou moderného štýlu a praktickosti, ktorá dodá každému interiéru eleganciu aj pohodlie. Vďaka svojmu dizajnu nadchne predovšetkým milovníkov industriálneho alebo loftového štýlu.
Stolička stojí na štyroch stabilných nohách z kovu v čiernom vyhotovení. Spodná strana je vybavená ochrannými podložkami, ktoré bránia poškriabaniu podlahy. Ergonomická podnožka zvyšuje komfort používania stoličky.
Sedadlo s operadlom je mäkké a veľmi pohodlné. Na jeho čalúnenie bola použitá príjemná velúrová tkanina vo svetlom béžovom odtieni, ktorá vás doslova objíme, len čo na stoličku dosadnete. Celé sedadlo je zdobené výrazným dekoratívnym prešívaním, ktoré dodáva barovej stoličke jedinečný charakter.
Farebná kombinácia béžového čalúnenia a čiernej podstavy pôsobí elegantne, moderne a ľahko zapadne do rôznych interiérov.
| Výrobca | TZB |
| Druh | Vysoké |
| Hĺbka sedadla | 38 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Nie |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada stoličiek | Nie |
| Štýl | Industriálny, Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Výška sedu | 76 cm |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Hĺbka | 43,5 cm |
| Šírka | 43 cm |
| Výška | 111 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko