Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Hamilton je jedinečná praktická barová stolička klasickej konštrukcie s moderným dizajnom. Zaujímavé geometrické prešívanie sedadla vytvára pútavý kockovaný vzor, ktorý sa hodí k čiernemu rámu. Pohodlný sedák je čalúnený kvalitnou velúrovou látkou, vďaka čomu je príjemne mäkký a pohodlný. Rám s ergonomickou podnožkou je vyrobený z ocele s práškovým nástrekom. Odtieň materiálu sa mení s usporiadaním štetín.
Nosnost: 120 Kg
| Výrobca | TZB |
| Druh | Vysoké |
| Hĺbka sedadla | 38 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Operadlo | Áno |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Nie |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Rozteč nôh | 43 x 43 cm |
| Sada stoličiek | Nie |
| Šírka operadla | 37 cm |
| Šírka sedadla | 43 cm |
| Štýl | Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Výška operadla | 37 cm |
| Výška podnožky | 28 cm |
| Výška sedu | 76 cm |
| Výškové nastavenie | Nie |
| Hĺbka | 50 cm |
| Šírka | 43 cm |
| Výška | 110 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 120 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko