Viac ako 35 rokov skúseností s výrobou nábytku. Dánska značka Actona je svetovou špičkou. Ponúka nádherné, jedinečné kusy nábytku a bytových doplnkov vyrobené ruku v ruke s najnovšími trendmi škandinávskeho štýlu.
Špecifikácia produktu:
Kuchynská stolička Finch je moderná barová stolička čalúnená látkou. Vďaka tomu má barová stolička Finch nielen pohodlné sedadlo, ale predovšetkým nevyžaduje, aby ste sa o ňu starali celé hodiny. Stabilná noha a elegantná opierka nôh sú vyrobené z čierno lakovanej ocele. Barová stolička Finch však nemá len pekný dizajn, ale aj vysokú funkčnosť. Svedčí o tom elegantná opierka nôh, ktorá umožní unaveným nohám odpočívať, a možnosť výškového nastavenia. Plynový mechanizmus sa veľmi ľahko používa, takže sa nemusíte obávať, že bude ovládanie vyžadovať určitú silu.
Pozrite sa aj na iné barové stoličky zo série Finch.
Rozmery:
Výška: 82 cm
Šírka: Ø40 cm
| Výrobca | Actona |
| Séria | Finch |
| Druh | Vysoké |
| Hĺbka sedadla | 30 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Tkanina |
| Nosnosť | 120 kg |
| Operadlo | Nie |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Áno |
| Prevedenie | Klasické |
| Sada stoličiek | Nie |
| Štýl | Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Na jednej nohe |
| Výška sedu | 60 cm, 80 cm |
| Výškové nastavenie | Áno |
| Hĺbka | 40 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 60 cm, 80 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko