Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny.
Kúpte si domov niečo pekné.
Moderne dizajnovaná barová stolička Hoker Porti - čierna sa bezchybne hodí ku kuchynskému baru.
Barová stolička je postavená na protišmykovej základni, čo zaručuje veľmi dobrú stabilitu. Sedadlo stoličky je potiahnuté EKO kožou. Ergonomická podpora nôh vám zaručí komfortné posedenie. Barová stolička je otočná o 360 ° a jej výšku jednoducho nastavíte pomocou pochrómovanej páčky pod sedadlom.
Túto barovú stoličku využijete tiež v reštauráciách, baroch, kanceláriách, v stánkoch na veľtrhoch či v informačných centrách.
UPOZORNENIE: Hydraulický pohon je zaistený (čierna zarážka). Pred sklápaním musí byť odstránená.
| Výrobca | TZB |
| Druh | Vysoké |
| Hĺbka sedadla | 38 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál sedadla | Koža |
| Nosnosť | 120 kg |
| Operadlo | Nie |
| Opierka na nohy | Áno |
| Otočné | Áno |
| Prevedenie | Dizajnové |
| Sada stoličiek | Nie |
| Štýl | Moderný |
| Typ | Bez podrúčiek |
| Typ nôh | Na jednej nohe |
| Výška sedu | 58 cm, 79 cm |
| Výškové nastavenie | Áno |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko