Hľadáte elegantné a funkčné riešenie na umiestnenie vašich obľúbených izbových rastlín? Stojan na kvety GUTREN je vynikajúcou voľbou, spája totiž atraktívny dizajn s praktickou funkčnosťou.
Kvetinový stojan GUTREN zaujme svojím minimalistickým dizajnom, ktorý dá vyniknúť kráse izbových kvetov. Harmonicky ladí s rôznymi štýlmi interiérov. Prírodná farba dreva pôsobí hrejivo a útulne.
Stojan na kvety je vyrobený z masívneho bambusového dreva. Jedná sa o odolný a ekologický materiál, ktorý nadchne všetkých ochrancov životného prostredia a milovníkov udržateľného životného štýlu. Starostlivé lakovanie mu dodáva krásny jemný lesk a zároveň drevo chráni proti vlhkosti a poškodeniu. Stojanu tak neuškodí ani to, keď pri zalievaní nalejete vedľa kvetináča.
Stojan GUTREN má šesť políc, ktoré ponúkajú dostatok priestoru nielen pre rastliny, ale aj pre najrôznejšie dekorácie, knihy alebo fotografie. Skvele sa bude hodiť do obývacej izby, chodby alebo predsiene.
| Výrobca | TZB |
| Materiál | Drevo |
| Počet kvetináčov | Na viac kvetináčov |
| Súprava | Nie |
| Typ | Stojaci |
| Hĺbka | 22 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 102 cm |
Až 60 dní na vrátenie
Nad 200 € ide doprava na nás
Ich recenzie hovorí za všetko